Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ontdek de jonge Rembrandt

Gave 7 minuten video experience over Rembrandt die leert schilderen als kind, de Young Rembrandt Studio

Je kan je het bijna niet voorstellen, maar ook Rembrandt van Rijn is ooit jong geweest!

Bezoek de Young Rembrandt Studio, de plek waar Rembrandt ooit schilderles kreeg van zijn leermeester, Jacob van Swanenburgh. De studio vind je in het Pieterskwartier. Laat je 7 minuten verwonderen door deze experience met bewegende beelden. Leuk voor alle leeftijden.

Wij werden echt een beetje betoverd door de voorstelling. De lichtbeelden vliegen door de ruimte, projecteren water, vuur, schilderijen en meer. Het is een enorme beleving en zoveel meer dan we ons voor konden stellen.

Praktisch
De Young Rembrandt Studio is geopend van dinsdag t/m zondag van 12.00 t/m 17.00 uur. De ‘videoprojectie’ duurt 7 minuten.
De Young Rembrandt Studio kost € 2,50 p.p. vanaf 6 jaar. Parkeren: Parkeergarage Garenmarkt, (550 meter wandelen)

En wist je dat hier ook mooie Rembrandt producten te koop zijn?

Klik voor meer informatie op de roze button of mail via de groene button.

Makkelijk parkeren in het centrum van Leiden kan bij parkeergarage Garenmark of Lammermarkt bij Molen de Valk.

Tip: nieuwsgierig geworden naar Rembrandt? Combineer dit bezoekje ook eens met een Leidse stadswandeling en ontdek nog meer!

Geopend van dinsdag t/m zondag van 12 t/m 17 uur

Young Rembrandt Studio

Langebrug 89

2311 TJ Leiden

Openingstijden di t/m zo van 12.00 t/m 17.00 uur
Prijs De Young Rembrandt Studio kost € 2,50 p.p. vanaf 6 jaar.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Shaun het Schaap: Elke Dag Feest! | Trianon Leiden

Tien nieuwe hilarische avonturen van Shaun het Schaap exclusief in de bios!

Zomerdeal alert!

Ontdek de Zomerpas vol voordeel en plezier voor het hele gezin!

Catamaran zeil- en surfkamp

Catamaranschool Zeehelden organiseert in de zomervakantie supergave kampen op de Wassenaarse Slag!

Kinderfestival Konijn aan de Rijn, gratis!

Start je zomervakantie feestelijk met theater, muziek en creativiteit bij Parkvilla!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!

Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

Zomeruitjes in Zuid-Holland

Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief