
Ontdek de jonge Rembrandt
Terug naar het overzichtGave 7 minuten video experience over Rembrandt die leert schilderen als kind, de Young Rembrandt Studio
Je kan je het bijna niet voorstellen, maar ook Rembrandt van Rijn is ooit jong geweest!
Bezoek de Young Rembrandt Studio, de plek waar Rembrandt ooit schilderles kreeg van zijn leermeester, Jacob van Swanenburgh. De studio vind je in het Pieterskwartier. Laat je 7 minuten verwonderen door deze experience met bewegende beelden. Leuk voor alle leeftijden.
Wij werden echt een beetje betoverd door de voorstelling. De lichtbeelden vliegen door de ruimte, projecteren water, vuur, schilderijen en meer. Het is een enorme beleving en zoveel meer dan we ons voor konden stellen.
Praktisch
De Young Rembrandt Studio is geopend van dinsdag t/m zondag van 12.00 t/m 17.00 uur. De ‘videoprojectie’ duurt 7 minuten.
De Young Rembrandt Studio kost € 2,50 p.p. vanaf 6 jaar. Parkeren: Parkeergarage Garenmarkt, (550 meter wandelen)
En wist je dat hier ook mooie Rembrandt producten te koop zijn?
Klik voor meer informatie op de roze button of mail via de groene button.
Makkelijk parkeren in het centrum van Leiden kan bij parkeergarage Garenmark of Lammermarkt bij Molen de Valk.
Tip: nieuwsgierig geworden naar Rembrandt? Combineer dit bezoekje ook eens met een Leidse stadswandeling en ontdek nog meer!
Geopend van dinsdag t/m zondag van 12 t/m 17 uur
Young Rembrandt Studio
Langebrug 89
2311TJ Leiden
Openingstijden
di t/m zo van 12.00 t/m 17.00 uurPrijs
De Young Rembrandt Studio kost € 2,50 p.p. vanaf 6 jaar.Deel deze tip:
Meer inspiratie


Weef je eigen lap stof
Tof idee voor een lap stof in je hoofd? Kom het weven bij de Leidse Deken via Verwonder om de hoek!
Wonderbaarlijk Haar
Een meespeelvoorstelling voor kinderen in het Imperium Theater in Leiden! Ook leuk als kinderfeestje.
Repelsteeltje (4+)
Een muzikale familievoorstelling naar het bekende sprookje in de Leidse Schouwburg.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!
Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!