Zoete Lekkernij
Wat een schattig chocoladewinkeltje in Voorschoten. Bijna zeker dat je hier niet met lege handen weggaat!
De Zoete Lekkernij in Voorschoten is een klein een gezellig winkeltje in een schattig pandje. Bij binnenkomst struikel je bijna over al die lekkere, leuke en prachtig gemaakte chocolaatjes! Leuk als cadeautje. Je kunt hier ook terecht voor koffiebonen.
Er staan ook een paar tafeltjes binnen en als het mooi weer is schuif je aan op het terras buiten voor een lekker kopje koffie.
Tip: klik door voor het méést complete overzicht kinderfeestjes in en om Leiden!
Zoete Lekkernij
Voorstraat 28
2251 BH Voorschoten
Openingstijden
Dinsdag t/m donderdag: 9.30 - 18.00 uurVrijdag: 9.00 - 21.00 uur
Zaterdag: 9.30 - 17.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Geweldige belevenis bij CORPUS UNLOCKED deze zomer!
Nieuw deze zomer: CORPUS UNLOCKED! We hebben echt een fantastische middag gehad met ons gezin. Aanrader!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!
Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!