Zorgboerderij Boerderijn
Kom je voor de moestuin, konijnen en caviaopvang of fietsen werkplaats? Het kan allemaal!
Vanaf half mei tot eind september kun je bij zorgboerderij Boerderijn de lekkerste en gezondste groenten zelf plukken uit de moestuin!
In de moestuin wordt gewerkt met hulpboeren onder begeleiding. Bestrijdingsmiddelen en kunstmest worden niet gebruikt, daardoor groeit de groente langzamer zodat het meer smaak krijgt. Ook wordt er wel eens wat opgegeten door de rupsen, zij zijn vooral gek op koolsoorten.
De groente is gezond en lekker. Het aanbod bestaat uit groenten van het seizoen en het weer bepaalt wanneer iets klaar is. Als er een groen bordje staat kun je zelf groente oogsten en een eerlijke prijs betalen bij de kraam. Ook kan je hier ook heerlijk op een bankje zitten en een kopje koffie of thee drinken, ook dit is zelfbediening.
Naast de Zelfpluk heeft Boerderijn ook nog een Konijnen en Caviaopvang met in het voorjaar jonge konijntjes in de verkoop!
En is je fiets kapot of ben je toe aan een nieuwe fiets? Ook daarvoor kun je bij Boerderijn terecht bij de Fietsen Werkplaats.
Voor meer info klik je op de roze button.
Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes in en om Leiden. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!
Zorgboerderij De Boerderijn
Geerweg 4
2381 LT Zoeterwoude
Openingstijden
Zelfpluk: half mei tot eind septemberDe fietsen werkplaats is op werkdagen geopend van 8.30 tot 15.30 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Speurtocht Zoek de Lente!
Leuke gratis speurtocht voor het hele gezin in de voorjaarsvakantie bij de Tapuit in het mooie Meijendel!
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!
Arcade spelen bij De BUB
NIEUW! Toffe Arcadehal bij Avonturenstad De BUB in Leiderdorp. Vaste prijs voor een uur speelplezier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!