Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeemeermin zwemmen

Wil je zwemmen als een zeemeermin? Volg de cursus bij Zwembad Het Wedde of geef een zeemeerminfeestje!

Super gaaf! Wie wil nou niet leren zwemmen als een zeemeermin?! Ben jij tussen de 6 en 12 jaar oud en heb jij je A-diploma? Doe dan mee aan een cursus zeemeerminzwemmen bij Zwembad Het Wedde in Voorschoten!

De training wordt verzorgd door een ervaren zwemonderwijzer(es) van Sportfondsen Voorschoten. De cursus bestaat uit 4 lessen waarin je leert om als een echte zeemeermin te zwemmen. De laatste les word afgesloten met een diploma. Er is plaats voor minimaal 4 deelnemers en maximaal 8 deelnemers.

Klik door via de roze button voor meer informatie.

Lijkt het je leuk om te leren zeemeerminzwemmen tijdens jouw kinderfeestje? Ook dat kan bij Het Wedde met het zeemeerminfeest Ariël! Kijk voor meer informatie hierover bij kinderfeestjes in Het Wedde.

 

Zwembad het Wedde

Richard Wagnerlaan 85

2253 CD Voorschoten

Openingstijden Klik door via de roze button voor de eerstvolgende workshop.
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwembad het Wedde

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids

In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!