
Zwembad het Wedde
Vrijzwemmen, zwemles en ouder-en-kind zwemmen. Niks is te gek in zwembad Het Wedde in Voorschoten!
In het recreatiebad is een leuk Jip het Nijlpaard glijbaantje. Ook in het aparte peuter- en babybad staat Jip, maar dan als speelfonteintje. Spring je liever van de duikplank? Plons dan lekker in het grote diepe bad!
Vrijzwemmen kan op woensdag en op zondag. Ouder & kind zwemmen is op dinsdag en donderdag en op zondagochtend is het tijd voor familiezwemmen. Je kan dan je met je hele gezin zwemmen in een heerlijk verwarmd bad!
En baantjes trekken kan natuurlijk ook. Op maandag tot en met vrijdag in de ochtend en avond.
Zwemles volgens het zwem-ABC wordt gegeven op maandag t/m vrijdag in de middag. Lessen worden gegeven volgens het zwem-ABC en een zwemles duurt 45 minuten.
Voor meer info en de actuele tijden zie website via de roze button.
Tip: In de vakantie worden er altijd vakantieactiviteiten georganiseerd. Kijk hiervoor in onze uitagenda.
Tip: je kinderfeestje in zwembad het Wedde kan ook!
Zwembad het Wedde
Richard Wagnerlaan 85
2253 CD Voorschoten
Openingstijden
zie website
Prijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Snack jezelf gelukkig
Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
GPS fotospeurtocht
Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!
Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!
Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen
Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!