Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Oegstgeest Zwemt!

Zwemschool Oegstgeest Zwemt! biedt zwemlessen in kleine groepjes voor kinderen op alle niveaus.

Ben je op zoek naar leuke zwemlessen in kleine groepjes voor kinderen op alle niveaus? Dan ben je bij Zwemschool Oegstgeest Zwemt! aan het juiste adres.

Oegstgeest zwemt biedt zwemles in kleine groepjes van maximaal 5 kinderen. De lessen worden gegeven door ervaren zwemcoaches.In een persoonlijke sfeer bereiden ze je kind in hoog tempo voor op het afzwemmen voor het Oegstgeest Zwemt!-diploma (A,B of C niveau). De lesmethode is gebaseerd op spelenderwijs leren, wekelijks monitoren en actief reageren op leerontwikkelingen.

Vanuit deze visie verwachten ze in korte tijd alleen maar blije Oegstgeestse waterratjes!

De lessen worden gegeven op zondag om 17.00 uur bij Basalt / Rijnlands Revalidatie Centrum in Leiden.

Voor meer info klik je op de roze button.

Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes in en om Leiden. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!

Zwemschool Oegstgeest Zwemt

Wassenaarseweg 501

2333 AL Leiden

Openingstijden Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwemschool Oegstgeest Zwemt

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Yogasmiley Kinderyoga

Yogasmiley in Leiderdorp geeft yogalessen aan kids vanaf 2 jaar. Meld je meteen aan voor een proefles!

Zwemschool Zero2Hero

Bij deze zwemschool in Voorhout worden kids écht gezien en mag je als ouder altijd blijven kijken!

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief