Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pathé Games

Verleng je bioscoopbezoek bij Pathé Nijmegen met Pathé Games in de arcadehal in de foyer.

Aracade spellen bij Pathé Nijmegen

Direct na de film nog niet naar huis? Dan kun je bij Pathé Nijmegen terecht bij Pathé Games, een gloednieuwe arcadehal die je bioscoopbezoek nóg leuker maakt!

Bij Pathé Games vind je verschillende arcade spellen voor jong en oud. Van razendsnelle racegames en spannende shooters tot klassieke airhockey en flipperkasten. Met maar liefst 12 verschillende spellen, voorzien van thema’s uit iconische films zoals Tomb Raider, Marvel Avengers en Star Wars en geschikt voor 1 tot 4 spelers, is er altijd iets nieuws te ontdekken.

Wist je dat je bij Pathé Nijmegen ook een van de toffe escape exeperiences in de X-Cube kunt doen of een sessie bij Go!Gaming?

Met Pathé Games, naast Go!Gaming en X-Cube, biedt Pathé Nijmegen nu nog meer belevenissen aan als je naar de bioscoop gaat. Zo is er voor iedereen iets te beleven.

Klik voor meer info op de roze websitebutton.

Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.

Pathé Nijmegen

Willem van Arenbergstraat 4

6515 AT Nijmegen

Openingstijden Klik voor meer info door naar de site.
Prijs Klik voor kosten door naar de site.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

ZooParc groeit en bloeit

Vier de lente bij ZooParc en ontdek gigantische insecten!

Landgoed Mookerheide

Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!

Spelen bij FunZone

Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Bevrijdingsfestival in het Vrijheidsmuseum

Een feestelijke dag met leuke en leerzame activiteiten voor het hele gezin!

Leuke meivakantie uitjes in en om Nijmegen

Wat is er veel te beleven in onze mooie regio. We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen en Koningsdag voor je op een rijtje gezet.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief