
IJs & Spijs
Kom een ijsje eten bij deze superleuke ijssalon IJs & Spijs in Haps!
Bij IJs & Spijs staat relaxen en genieten centraal. Een heerlijk ijsje eten in het piepkleine dorpje Haps.
Het ijs wordt gemaakt met veel passie en liefde. De bereider van het ijs wordt ook wel eens de ijstovenaar genoemd! Weet jij al voor welke smaak jij wil gaan? Je lievelingssmaak of toch een keer wat anders? Weet dat bij IJs & Spijs weinig te gek is en bijna niets te veel.
Ga jij een lekker ijsje eten?
Kijk voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!
Kijk voor nog meer leuke uitjes in en rondom Nijmegen in onze categorie Eropuit!
IJs & Spijs
Burgemeester van Hultenstraat 1
5443 AP Haps
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden via de roze button gelijk op de site!Prijs
Kijk in de winkel voor de actuele prijzen.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bevrijdingsfestival in het Vrijheidsmuseum
Een feestelijke dag met leuke en leerzame activiteiten voor het hele gezin!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!