Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vaderdag Knutselterras

Kom knutselen voor Vaderdag bij Winkelcentrum Malden!

Voor de jonge inwoners uit de regio is er op zaterdag 10 mei tussen 12.00-15.00u een gezellig knutselterras bij Winkelcentrum Malden! Kom naar het middenplein en knutsel het allermooiste Moederdagcadeau! Onder begeleiding van enthousiaste vrijwilligers ga je aan de slag om een leuke en persoonlijke verrassing te maken. Een moment vol creativiteit en plezier, speciaal voor kinderen – verboden voor moeders!

En natuurlijk neem je je zelfgemaakte cadeau mee naar huis en bewaar je het goed tot Moederdag, zodat je jouw moeder kunt verrassen met een heel bijzonder en zelfgemaakt cadeau waar ze zeker blij van wordt. Natuurlijk mag je ook komen knutselen voor je stiefmoeder, oma of liefste tante!

Klik op de roze button voor meer info.

Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.

Data:

  • zaterdag 14 juni 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Winkelcentrum Malden

Winkelcentrum 3-46

6581 BZ Malden

Openingstijden 10 mei 12.00 - 15.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Winkelcentrum Malden

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Stoere buitenactiviteiten

Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten

Dag van het Kasteel 2025

Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights!

Vertelfestival

Betoverende verhalen komen tot leven: Het Duivelsberg Vertelfestival is terug, gratis toegang!

Novio Magica 2025

Supertof jeugdprogramma tijdens fantasyfestival Novio Magica

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

8x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

Verras je vader met deze DIY cadeautjes

Maak Vaderdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

Pinksteren: 23 tips voor uit & thuis

Voor een lekker lang pinksterweekend met het gezin hebben we 23 toffe tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot een avondpicknick en van fotoshoots tot een grappige Kahoot quiz. Geniet van een mooi lang weekend!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief