Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Kraaijenbergse plassen

Een middagje of een dagje iets actiefs doen? Kom dan naar de Kraaijenbergse plassen!

Een lange route of een klein stukje wandelen? Of fietsen? Het kan allemaal bij de Kraaijenbergse plassen in het Land van Cuijk. Onderweg is er veel te zien. Er is namelijk veel natuur rondom de plassen en er zijn veel verschillende routes mogelijk. 

Dus pak je fiets of gebruik je benen en trommel iedereen op. Onderweg kun je ook stoppen bij leuke strandjes: om even te spelen of even af te koelen in het water. 

Heb je dorst of honger onderweg? Er zijn ook veel plekken waar je even kunt stoppen om wat te gaan drinken en/of eten. Misschien is er ook wel een leuke speeltuin, waar je even heerlijk kan spelen?!

Klik voor meer informatie en leuke routes op de roze button om direct naar de site te gaan!

Tip: like onze Facebookpagina voor veel leuke tips en activiteiten!

Kraaijenbergse plassen

Land van Cuijk

Openingstijden Kijk voor de mogelijkheden op de site via de roze button!
Prijs Klik via de roze button gelijk door naar de site voor de actuele kosten!

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Landgoed Mookerheide

Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!

Spelen bij FunZone

Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!

ZooParc groeit en bloeit

Vier de lente bij ZooParc en ontdek gigantische insecten!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

9x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief