Smartphone speurtocht Lotje
Met deze superleuke speurtocht ga je bij op zoek naar De Geheime Sleutels van De Duivelsberg!
Wandelen saai!? Nee, joh! Duik de prachtige natuur in bij De Duivelsberg met de Lotje Smartphone Speurtocht! Een avontuurlijke buitenbeleving speciaal voor gezinnen met kinderen van 6 t/m 12 jaar. Ga op zoek naar ‘De Geheime Sleutels van De Duivelsberg.
Scan de QR-code of download de izi.TRAVEL app. Wedden dat je kinderen een wandeling nu nog leuker vinden!
Na afloop lekker opwarmen met koffie/thee, warme chocomel, frisdrank, soepje en poffertjes bij de coffee-to-go van De Duivelsberg (in het weekend).
Tip: bij Pannenkoekenrestaurant De Duivelsberg (het Startpunt) kun je de flyer met meer info over de speurtocht ophalen! Informeer ook even naar de geheime foto-opdracht en wie weet maak je kans op een leuke prijs.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Andere toffe uitjes voor gezinnen in de natuur vind je in de rubriek Eropuit!
Pannenkoekenrestaurant De Duivelsberg
Duivelsberg 1
6572 BE Berg en Dal
Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Pret op het water
Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?