
Sapper-De-Flap 2+
Ontdek wat er achter de flapjes verstopt zit en zing mee met vrolijke liedjes in Bibliotheek Bemmel.
Op woensdag 29 januari gaan peuters en kleuters op ontdekkingstocht met een levensgroot flapjesboek in Bibliotheek Bemmel! Wat zit er achter de flapjes verstopt? Boekfiguren, dieren en verhalen komen tot leven in deze interactieve en muzikale voorstelling. Er worden samen liedjes gezongen zoals ‘Visje, visje in het water’.
Vergeet niet: kinderen én volwassenen hebben een kaartje nodig om verzekerd te zijn van een fijne zitplek.
Kaartjes reserveren, klik dan op de roze button!
Kijk ook eens in de Eropuit rubriek voor nog meer uitjes met kinderen.
Data:
- woensdag 29 januari 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Lees ook onze blog: Nationale Voorleesdagen in de bieb
Zowel thuis als op school is voorlezen een fijn relaxmomentje én belangrijk voor de taalontwikkeling. Het vergroot de woordenschat, versterkt het taalgevoel en prikkelt de fantasie. Daarom is er tijdens de Nationale Voorleesdagen (22 januari t/m 1 februari) bij Bibliotheek Gelderland Zuid extra aandacht voor voorlezen.
Lees verder Lees verderDe Bibliotheek Bemmel
Openingstijden
29 januariPrijs
Tickets leden € 4; Overige bezoekers € 5Meer inspiratie


Slag om Doornenburg
Reis terug naar de Middeleeuwen op Kasteel Doornenburg en beleef de oude tijd!
Stoere buitenactiviteiten
Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten
Speeltuinspeurtocht
Leuke buitenspel activiteit voor kids: ga op speurtocht door vele speeltuinen in Nijmegen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
10x leuke musea in het Rijk van Nijmegen
Deze 10 bijzondere musea zijn zó leuk voor gezinnen! Ontdek deze culturele uitjes in de regio Nijmegen!
Zomervakantie: leuke gezinsuitjes in en om Nijmegen
De deuren van de scholen zijn gesloten, het is zomervakantie! Even zes weken geen school en vrije tijd. Hebben jullie al plannen gemaakt voor de vrije weken? Wij hebben meer dan genoeg tips waar je uit kunt kiezen. Hieronder vind je alvast een greep uit het ruime aanbod aan toffe vakantie-uitjes.