Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ezelwandelen

Altijd al eens met een ezel willen wandelen? Het kan bij De Ezelboer net over de grens bij Nijmegen!

Een ezel werd vroeger gebruikt als kleine vrachtwagen of om jezelf te vervoeren. Bij de Ezelboer kun je met de ezel gaan wandelen of op trektocht! De Ezelboer heeft verschillende routes uitgestippeld van verschillende lengtes. Zo kun je een halve dag wandelen, maar ook 1 uur, 1 dag of meer!

Je loopt langs de leukste plekken: bossen, rivieren, akkers, weides, oude Romeinse straatjes, echt van alles! Over je spullen hoef je niet na te denken. De ezel draagt die voor je!

Ben jij klaar voor de leukste tocht wandelen met een ezel? Maak dan snel een afspraak voor dit gezellige dagje erop uit. 

Tip: er zijn ook verschillende arrangementen mogelijk. En ook heel leuk: het vieren van je kinderfeestje bij De Ezelboer!

Kijk voor meer informatie en de mogelijkheden via de roze button gelijk op de site!

Kijk voor nog meer leuke activiteiten ook eens in onze categorie Eropuit!

De Ezelboer

Zum Horn 30

47574 Goch

Openingstijden April t/m oktober. Er wordt gewerkt op afspraak. Kijk voor de verdere mogelijkheden en tijden via de roze button gelijk op de site!
Prijs Kijk voor de actuele kosten via de roze button gelijk op de site!
Mail direct

Mail direct naar De Ezelboer

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Spelen bij FunZone

Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!

Landgoed Mookerheide

Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!

ZooParc groeit en bloeit

Vier de lente bij ZooParc en ontdek gigantische insecten!

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

8x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

10x leuke musea in het Rijk van Nijmegen

Deze 10 bijzondere musea zijn zó leuk voor gezinnen! Ontdek deze culturele uitjes in de regio Nijmegen!

Verras je vader met deze DIY cadeautjes

Maak Vaderdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief