Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Muzikaal Verteltheater

Nodig De Rode Maan uit op je kinderfeestje en je wordt uitgenodigd om mee te spelen in een voorstelling!

Muzikaal Verteltheater de Rode Maan speelt voorstellingen rondom eigentijdse thema’s waarin alles mogelijk is. Hanna’floor Luca de Roos vertelt verhalen met muziek, zang en spel voor kinderen en volwassenen. Speels, lichthartig en met een diepere ondertoon.

Op een kinderfeest wordt natuurlijk gespeeld. Ze nodigt de kinderen uit om mee te spelen in haar voorstelling. Afhankelijk van de afspraken die je maakt, kan ze ook een workshop geven, kort of lang, voor of na de voorstelling. Er kan een keuze gemaakt worden uit voorstellingen met verschillende thema’s.

Hanna’floor heeft er plezier in om vervolgens de voorstelling nog wat meer af te stemmen op het kind dat in het middelpunt staat. Een kinderfeestje mag iets speciaals zijn, een feest van betekenis! Ze prikkelt de zintuigen en nodigt de kinderen uit om te luisteren, te kijken, te proeven en te voelen en om te spelen, te zingen en te bewegen. In een workshop laat ze kinderen vertellen en theater spelen. Naast oefeningen in presentatie- en theatertechniek, biedt ze ook springlevende opdrachten in lichaamsbewustwording.

Tijdens het feestje zoekt ze samen met de kinderen naar een symbool: een dier, een plant of een melodie voor het nieuwe levensjaar of gewoon voor deze dag.

Klik voor meer info via de roze button door naar de site.

Kijk ook eens in onze eropuit rubriek voor leuke uitstapjes met kinderen.

De Rode Maan Muzikaal Verteltheater

Openingstijden Op afspraak
Mail direct

Mail direct naar De Rode Maan Muzikaal Verteltheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes

Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 10 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.

Geen slee in huis: 8 tips om er zelf een te maken!

Het gaat flink sneeuwen de komende dagen. Is het je het je niet gelukt om op tijd een slee in te slaan? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief