Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Speulplek Avonturiers

Tijdens De Speulplek Avonturiers kun je weer heerlijk buiten een middagje door de natuur struinen.

De Speulplek Avonturiers organiseert weer allerlei leuke natuurlijke activiteiten. Er zijn activiteiten voor kinderen tussen de 4 en 7 jaar en voor kids tussen de 8 en 12 jaar. 

Wat is er allemaal te doen? Je kunt survivalplanten zoeken, waterbeestjes vangen, touwbrug knopen, hutten bouwen en de natuur onderzoeken. Dit is nog niet alles hoor. Er is nog veel meer te doen. 
 
Ben jij nieuwsgierig geworden? Geef je dan snel op. De activiteiten starten vanaf de school in Ooij. Vervolgens ga je de Ooijpolder in! 

Kijk voor meer informatie en het programma via de roze button gelijk op de site!

Kijk voor nog meer leuke activiteiten in en rondom Nijmegen in onze categorie Uitagenda!

De Speulplek

Rietlanden

6576 Ooij

Openingstijden Kijk voor de actuele datum via de roze button gelijk op de site!
Prijs Kijk voor de actuele kosten via de roze button gelijk op de site!
Mail direct

Mail direct naar De Speulplek

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Landgoed Mookerheide

Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!

ZooParc groeit en bloeit

Vier de lente bij ZooParc en ontdek gigantische insecten!

Spelen bij FunZone

Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen

Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

9x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes bij jou in de buurt? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief