Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ezelparty!

Bijna jarig of net jarig geweest? Vier je kinderfeestje bij De Ezelboer net over de grens bij Nijmegen!

Een ezel werd vroeger gebruikt als kleine vrachtwagen of om jezelf te vervoeren. Bij De Ezelboer kun je een supercool en bijzonder kinderfeestje geven voor al je vriendjes en vriendinnetjes! Een feestje met een ezel, hoe origineel?!

Tijdens het feestje gaan jullie kennis maken met de ezels. Je mag de ezel aanraken en leert van alles over de ezel. En waar jullie dit alles voor doen? Voor het supervette ezeldiploma, die je krijgt aan het eind van het feestje!

Handig voor papa en mama: het vervoer vanaf Nijmegen kan worden geregeld. 
Tip: een combinatie is mogelijk. Bijvoorbeeld zwemmen of kanoën!

Lijkt dit je een leuk idee? Kijk dan voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!

Kijk voor nog meer leuke kinderfeestjes in onze categorie Kinderfeestjes!

De Ezelboer

Zum Horn 30

47574 Goch

Openingstijden Kijk voor de mogelijkheden via de roze button gelijk op de site! Een feestje gaat op afspraak!
Prijs Kijk voor de actuele kosten via de roze button gelijk op de site!
Mail direct

Mail direct naar De Ezelboer

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Feestje bij FunZone

Vier een supercool kinderfeestje bij FunZone Nijmegen!

BillyBird Hemelrijk Kinderfeest

Veilig, voordelig & onvergetelijk kinderfeestje!

Kinderfeestje bij You Jump

Organiseer een gaaf kinderfeestje bij trampolinepark You Jump Nijmegen.

ZooParc Overloon Kinderfeest

Op Expeditie in ZooParc

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

10x leuke musea in het Rijk van Nijmegen

Deze 10 bijzondere musea zijn zó leuk voor gezinnen! Ontdek deze culturele uitjes in de regio Nijmegen!

Verras je vader met deze DIY cadeautjes

Maak Vaderdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

8x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief