Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gastons Verhalenclub

Samen lezen, fantaseren en nieuwe vrienden maken tijdens Gastons Verhalenclub in Bibliotheek Hatert.

In Bibliotheek Hatert komt elke week een gezellige verhalenclub samen onder leiding van Gaston. Kinderen van 4 t/m 12 jaar duiken in boeken, maken nieuwe vrienden en ontdekken hoe leuk het is om verhalen te delen.

Een club vol fantasie en gezelligheid

Gaston nodigt kinderen uit om mee te lezen, te tekenen, te knutselen en hun eigen ideeën tot leven te brengen. Elke bijeenkomst staat in het teken van een nieuw verhaal of een spannend boek, waar de kinderen samen in duiken. Ze praten over wat ze hebben gelezen, bedenken nieuwe avonturen en gaan creatief aan de slag.

Of je nu houdt van grappige boeken, spannende verhalen of juist van fantasiewerelden: iedereen kan aansluiten. Het is een fijne plek om te ontdekken wat je leuk vindt, om samen te lezen en om nieuwe vrienden te maken.

Klik op de roze button en sluit je aan bij Gastons Verhalenclub.

Tip: In de uitagenda vind je nog meer leuke activiteiten voor kinderen die van verhalen houden.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Gastons Verhalenclub

Couwenbergstraat 20

6535 RZ Nijmegen

Openingstijden 8 15 en 22 juni
Mail direct

Mail direct naar Gastons Verhalenclub

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderspeurtocht op het NYMA-terrein

Iedere zondag kun je deze leuke speurtocht van Oersoep Brouwcafé doen!

Kinderopening Valkhof Museum

Kom je samen met je kind de opening van het nieuwe Valkhof Museum vieren?

Optimist on Tour

Leer zeilen, suppen en ontdek de Wildevaer II.

Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!

Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Met deze handige tips wordt de Avondvierdaagse één groot feest!

Kijk je er ook ieder jaar weer naar uit om met je kids de Avondvierdaagse te lopen? Met deze tips ga je goed van start en beleef je gezellige dagen!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

6x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief