GPS-tochten
Een leuk uitje voor de hele familie? Kom dan een GPS-tocht doen met Geo D'Or op locatie!
Een leuke en spannende activiteit: gps-tochten. Het is een activiteit voor zowel volwassenen en kids! Bij Geo D’Or kun je een leuke GPS-tocht doen.
Op locatie wordt er uitleg gegeven over de tocht, maar ook over de GPS zelf. Super leerzaam! Vervolgens gaat iedereen in kleine groepjes op pad. Je loopt een vastgestelde route. Je weet de weg door de aangegeven waypoint op de GPS langs te lopen.
Extra leuk: tijdens de tocht moet je allerlei vragen beantwoorden en opdrachten volbrengen. Ook is er een groepsactiviteit!
Kom jij een leuke, gezellige en avontuurlijke tocht maken?
Tip: een leuke activiteit voor een kinderfeestje!
Kijk voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!
Kijk voor nog meer leuke uitjes in en rondom Nijmegen in onze categorie Uitagenda!
Geo d'or GPS-tochten
Openingstijden
Neem contact op via de roze button!Prijs
Kijk voor de actuele kosten via de roze button gelijk op de site!Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
Zomer op Fort Pannerden
Fort Pannerden heeft deze zomer een supertof activiteitenprogramma voor kinderen. Tof familie-uitje!
Vier de zomervakantie in Museum De Bastei
Deze zomer is er van alles te beleven voor het hele gezin in Museum De Bastei!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck
Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!
Kidsproof Kinderfeest in speeltuin De Leemkuil
Kom je ook naar de 7e editie van het Kidsproof kinderfeest in speeltuin de Leemkuil op zondag 30 augustus? Mét leuke (gratis) activiteiten voor de kids!
Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!
🌞 Zomervakantie! Met deze tips voor onze favoriete kinderboeken vliegen de weken voorbij.