
Judoschool Theunissen
Bij Judoschool Theunissen kan iedereen terecht die het leuk vindt de judosport te beoefenen.
Het grootste aantal leden bij de judoschool bestaat uit jongens en meisjes van 4 tot en met 12 jaar. Deze groep kan op bijna elke locatie terecht. Judoschool Theunissen is maar liefst op 11 locaties in Nijmegen en omgeving actief!
Bij de allerjongsten, ook wel tuimeljudo genoemd, leren de kinderen op een spelende manier kennismaken met basisvormen van bewegen zoals rollen, vallen en stoeien. Motorische vaardigheden zoals rennen, kruipen, hinkelen staan ook wekelijks op het programma. Daarnaast is er veel aandacht voor discipline, doorzettingsvermogen en sportiviteit.
Voor de recreatieve jeugdjudoka organiseren ze het gehele jaar door activiteiten zoals de puntencompetitie , judokamp, extra trainingen, het jaarlijkse Maas en Waal toernooi en het Heuvelland toernooi in Groesbeek.
Het gehele jaar door is het mogelijk om kennis te maken met judo. Kinderen mogen 2 gratis kennismakingslessen volgen. Kijk voor meer informatie hierover op de website via de roze button!
Judoschool Theunissen
Hoogenhofseweg 3
6582 DC Heumen
Openingstijden
Zie het rooster op de websitePrijs
Klik door naar de site voor actuele tarieven!Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke herfstvakantie-uitjes in en om Nijmegen
Yes, het is herfstvakantie. Dé vakantie waarbij er in onze regio echt zo te gek veel te beleven is voor gezinnen.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!