
Judoschool Theunissen
Bij Judoschool Theunissen kan iedereen terecht die het leuk vindt de judosport te beoefenen.
Het grootste aantal leden bij de judoschool bestaat uit jongens en meisjes van 4 tot en met 12 jaar. Deze groep kan op bijna elke locatie terecht. Judoschool Theunissen is maar liefst op 11 locaties in Nijmegen en omgeving actief!
Bij de allerjongsten, ook wel tuimeljudo genoemd, leren de kinderen op een spelende manier kennismaken met basisvormen van bewegen zoals rollen, vallen en stoeien. Motorische vaardigheden zoals rennen, kruipen, hinkelen staan ook wekelijks op het programma. Daarnaast is er veel aandacht voor discipline, doorzettingsvermogen en sportiviteit.
Voor de recreatieve jeugdjudoka organiseren ze het gehele jaar door activiteiten zoals de puntencompetitie , judokamp, extra trainingen, het jaarlijkse Maas en Waal toernooi en het Heuvelland toernooi in Groesbeek.
Het gehele jaar door is het mogelijk om kennis te maken met judo. Kinderen mogen 2 gratis kennismakingslessen volgen. Kijk voor meer informatie hierover op de website via de roze button!
Judoschool Theunissen
Hoogenhofseweg 3
6582 DC Heumen
Openingstijden
Zie het rooster op de websitePrijs
Klik door naar de site voor actuele tarieven!Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!