
Chefkok op je verjaardag
Vier een superleuk kinderkookfeestje bij Koks in spe!
Houdt je kind van koken en bakken? Dat komt goed uit! Het wordt helemaal leuk om dat met vrienden en vriendinnen te doen. Kinderen worden voor even chefkok op hun verjaardag bij Koks in spe. Bij Koks in spe werken ze met verse producten en koken ze vegetarisch. Er wordt altijd gestart met het maken van een drankje van vers fruit en proosten op de jarige. En dan… schort voor en lekker kokkerellen!
Vegetarisch kookfeest
Vanaf 5 jaar is een kookfeest al mogelijk. De kids mogen kiezen uit eten uit verschillende landen. Wat denk je van een vega chili met maisbroodjes uit Mexico of een pizzata uit Italië? Er wordt gekookt op elektrische pannen, gezellig samen aan een grote tafel. Zo kan iedereen echt zelf aan de slag!
Na het koken kunnen de kinderen aan een feestelijk gedekte tafel de lekkere gerechten opeten. Of het lekkers gaat mee naar huis in een mooi versierd doosje, met de recepten uiteraard.
Praktische info
Een kookfeest duurt 2,5 uur. Een half uur extra als er samen gegeten wordt. Er wordt gekookt op een mooie groene locatie in Cuijk. Er is plek voor 8 kinderkoks (10 kan ook, met een beetje hulp erbij). Wil je je feestje thuis vieren? Dat kan als je genoeg ruimte hebt.
Kooklocatie: Wereldtuin Verdeliet
Wil je meer informatie over dit kookfeestje? Klik op de roze button.
Ben je op zoek naar een uitje voor heel het gezin? Neem een kijkje op onze pagina Eropuit.
Koks in spe (Kooklocatie: Wereldtuin Verdeliet)
Toermalijnlaan 40
5431 ZK Cuijk
Openingstijden
In overlegPrijs
Klik voor tarieven door naar de site.Toon op kaart
Meer inspiratie


Actief feestje op locatie!
Bij BubbelBal.nl kun je kiezen voor een actief feestje met BubbelVoetbal, Archery Attack en Lasergamen!
Feestje bij FunZone
Vier een supercool kinderfeestje bij FunZone Nijmegen!
Kinderfeestje bij You Jump
Organiseer een gaaf kinderfeestje bij trampolinepark You Jump Nijmegen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!
Leuke meivakantie uitjes in en om Nijmegen
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio. We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen en Koningsdag voor je op een rijtje gezet.