Klompenpad
Duik de natuur in en ontdek het mooie buitengebied van Ressen in Park Lingezegen tijdens het Klompenpad!
Zin om te wandelen!? Bewandel het Zeegsepad, een klompenpad van 6 km en ontdek het mooie buitengebied van Ressen in Park Lingezegen.
Wandelen langs zegen, eeuwenoude bouwwerken, door weilanden, boomgaarden en over historische paden. De route voor het klompenpad is verkrijgbaar bij Landwinkel De Woerdt en start en eindigt ook bij de landwinkel!
Naast de bestaande folders is er nu ook een Klompenpaden app. Ontdek de verhalen van de streek via filmpjes, geluidsfragmenten en historische documenten. De Klompenpaden app is gratis te downloaden. Veel wandelplezier!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Andere leuke uitjes voor kinderen in de natuur vind je in de rubriek Eropuit!
Landwinkel De Woerdt
Woerdsestraat 4
6684 DL Ressen
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
You Jump Nijmegen
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Nijmegen.
Landgoed Mookerheide
Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!
NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’
Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14 tips om carnaval ook thuis te vieren
Ben je dol op carnaval en wil je ook graag thuis alvast in de carnavalsstemming komen? Dat komt goed uit! Wij hebben 14 tips voor een tof carnavalsfeestje thuis voor je op een rijtje gezet.
Zelf vogelvoer maken
Nu het buiten zo koud is, kunnen we de vogeltjes extra helpen aan voedsel te komen door zelf vogelvoer te maken en dit in de tuin te plaatsen. Je zult zien dat de vogeltjes hier lekker van zullen smullen! Verwen de vogels met een winterse snack!
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!