
Klompenpad
Duik de natuur in en ontdek het mooie buitengebied van Ressen in Park Lingezegen tijdens het Klompenpad!
Zin om te wandelen!? Bewandel het Zeegsepad, een klompenpad van 6 km en ontdek het mooie buitengebied van Ressen in Park Lingezegen.
Wandelen langs zegen, eeuwenoude bouwwerken, door weilanden, boomgaarden en over historische paden. De route voor het klompenpad is verkrijgbaar bij Landwinkel De Woerdt en start en eindigt ook bij de landwinkel!
Naast de bestaande folders is er nu ook een Klompenpaden app. Ontdek de verhalen van de streek via filmpjes, geluidsfragmenten en historische documenten. De Klompenpaden app is gratis te downloaden. Veel wandelplezier!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Andere leuke uitjes voor kinderen in de natuur vind je in de rubriek Eropuit!
Landwinkel De Woerdt
Woerdsestraat 4
6684 DL Ressen
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Meer inspiratie


Ontdek Fort Pannerden
Spannend én verrassend, dat is Fort Pannerden! Superleuk uitje voor jong en oud!
Herfstvakantie in het Openluchtmuseum
Kom in de herfstvakantie naar het Nederlands Openluchtmuseum. Er is hier zoveel te beleven voor kinderen!
Een awesome vakantie-uitje
Op zoek naar een cool uitje voor je gezin? Ga dan naar Planet Awesome in de herfstvakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Griezelige Halloween films voor kinderen
Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!