Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lentse Plas

Een mooie plek om lekker te zwemmen en te genieten op het strand of de grasweide aan de Lentse Plas!

Je kunt hier lekker zwemmen en op het strand of grasveld liggen en spelen bij de Lentse Plas, onderdeel van natuur- en recreatiegebied De Waaijer. Een mooie nieuwe omgeving met een tof uitzicht op Lent. Je kunt er ook lekker wandelen, fietsen en even verderop is er een crossbaantje en voetbalveld.

Inmiddels zien we de eerste surfers, rubber bootjes en kanoërs al op de Plas. De komende tijd zal de recreatie op deze plas zich verder ontwikkelen en mogelijk komt er ook nog een drank- en snackkar op het strand en bootjesverhuur. Zodra hier meer over bekend is, zullen we dit hier aangeven.

Kom je met de auto? Dan kun je deze betaald parkeren op het terrein van Pathé Nijmegen/ P en R Nijmegen-Noord.

Extra tip: aan het strandje zit het sfeervolle Moeke Nijmegen. Je kunt hier iets lekkers drinken en eten op hun terras (nb: op het terras wordt badkleding niet toegestaan). Ook hebben zij picknicktafels voor hun café aan het strand geplaatst. Als je hier gebruik van maakt, is het natuurlijk wel de bedoeling dat je bij Moeke even wat te eten/drinken bestelt. Een bezoek aan het strand is ook leuk om te combineren met een bezoek aan Pathé Nijmegen. Deze bioscoop ligt namelijk op hetzelfde terrein.

Klik voor meer info over de Lentse Plas via de roze button gelijk door naar de site.

Kijk ook eens in onze Uitagenda voor andere leuke familie uitjes!

Lentse Plas

Keimate 12

6663 KB Nijmegen

Prijs Gratis toegang
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Spelen bij FunZone

Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!

ZooParc groeit en bloeit

Vier de lente bij ZooParc en ontdek gigantische insecten!

Landgoed Mookerheide

Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Bevrijdingsfestival in het Vrijheidsmuseum

Een feestelijke dag met leuke en leerzame activiteiten voor het hele gezin!

Leuke meivakantie uitjes in en om Nijmegen

Wat is er veel te beleven in onze mooie regio. We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen en Koningsdag voor je op een rijtje gezet.

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief