
Rappe en de Rots (4+)
Kom genieten van een spannende voorstelling over rennen, stilstaan en balans in de Lindenberg.
In Rappe en de Rots ga je op 12 januari mee op een avontuurlijke reis vol snelheid, muziek en verrassingen.
Rappe rent altijd, maar wanneer hij tegen Rots botst, ontdekt hij dat stilstaan soms net zo waardevol is. Geïnspireerd door het prentenboek Haast van Stéphane Servant, is deze beeldende voorstelling een zoektocht naar balans tussen rennen en rusten. Met poppen, live-muziek en film is het een avontuur voor jong en oud!
Enthousiast? Klik op de roze button voor meer informatie.
Kijk ook eens in onze Eropuit rubriek voor nog meer uitjes met kinderen.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lindenberg Cultuurhuis
Ridderstraat 23
6511 TM Nijmegen
Openingstijden
12 januariPrijs
Klik voor kosten door naar site.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie: leuke gezinsuitjes in en om Nijmegen
De deuren van de scholen zijn gesloten, het is zomervakantie! Even zes weken geen school en vrije tijd. Hebben jullie al plannen gemaakt voor de vrije weken? Wij hebben meer dan genoeg tips waar je uit kunt kiezen. Hieronder vind je alvast een greep uit het ruime aanbod aan toffe vakantie-uitjes.
10x leuke musea in het Rijk van Nijmegen
Deze 10 bijzondere musea zijn zó leuk voor gezinnen! Ontdek deze culturele uitjes in de regio Nijmegen!
Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck
Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!