Oorlogsmuseum Overloon
Oorlog hoort in een museum! Kom kijken naar het Oorlogsmuseum Overloon, Noord-Limburg.
Oorlog hoort in een museum. Dat is de boodschap van het Oorlogsmuseum Overloon, Noord-Limburg.
Meer dan 150 militaire topstukken vind je in dit museum zoals de BARC, dit voertuig is gigantisch groot. Het is 21 meter lang en 8 meter breed en 6,50 meter hoog. En wat denk je van de wielen die er dan onder moeten zitten. Of een Duitse Panther-tank die na de slag bij Overloon in het dorp is achter gebleven.
Er is hier nog zoveel meer te zien, je zult je ogen uitkijken in dit museum.
Klik voor meer informatie op de roze button. Hierdoor ga je naar hun site.
Tip: Neem eens een kijkje in onze uitagenda!
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vaderdag; 24x lieve verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag (21 juni) met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?