
Oorlogsmuseum Overloon
Oorlog hoort in een museum! Kom kijken naar het Oorlogsmuseum Overloon, Noord-Limburg.
Oorlog hoort in een museum. Dat is de boodschap van het Oorlogsmuseum Overloon, Noord-Limburg.
Meer dan 150 militaire topstukken vind je in dit museum zoals de BARC, dit voertuig is gigantisch groot. Het is 21 meter lang en 8 meter breed en 6,50 meter hoog. En wat denk je van de wielen die er dan onder moeten zitten. Of een Duitse Panther-tank die na de slag bij Overloon in het dorp is achter gebleven.
Er is hier nog zoveel meer te zien, je zult je ogen uitkijken in dit museum.
Klik voor meer informatie op de roze button. Hierdoor ga je naar hun site.
Tip: Neem eens een kijkje in onze uitagenda!
Meer inspiratie


Spelen bij FunZone
Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!
Landgoed Mookerheide
Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!
Planet Awesome
Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen
Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!
8x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!