Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje De Leemkuil

Vier je kinderfeestje in een grote speeltuin in het bos bij De Leemkuil in Nijmegen!

Kinderfeestje in de leukste speeltuin

Is jouw kind bijna jarig en ben je nog op zoek naar een leuk kinderfeestje? Kom met je kids en al hun vriendjes en vriendinnetjes klimmen en klauteren in de leukste en grootste speeltuin van Nijmegen! De Leemkuil heeft een speeltuin in het bos met meer dan 80 speeltoestellen. De speeltuin van De Leemkuil is niet voor niks de grootste speeltuin in de regio van Nijmegen, want naast alle speeltoestellen zijn er ook ondergrondse glijbanen, een skelterbaan, een waterspeelplaats, een familieschommel, een piratenschip, een verdwaalkasteel en een trein. Daar kunnen de kinderen zich vast lekker uitleven! Na al dat spelen is er ook plek om ergens een hapje te eten en iets te drinken.

Kinderfeestje pakket

Houdt jouw kind van frietjes of poffertjes? Goed nieuws! Je kan namelijk een ‘Kinderfeest Friet Feest’, ‘Kinderfeest Friet Feest Plus’ of ‘Kinderfeest Poffertjes Party’ boeken. Je kan ook kiezen voor een ‘Kinderfeest YoYo Yoghurtparty’ waarbij je de frietjes en poffertjes inruilt voor een yoghurt met appel, kaneel en muesli. De pakketten kunnen gecombineerd worden!

Bij De Leemkuil ga je na een hele dag klimmen en klauteren lekker met z’n allen eten. Voor het kinderfeestje is er een tafel gereserveerd in de feestzaal. 

Wil je meer weten over de kinderfeestje? Kijk dan op de website via de roze button!

Wil je meer inspiratie opdoen voor het zoeken van een kinderfeestje? Kijk dan eens bij onze categorie Kinderfeestjes.

Speeltuin de Leemkuil

Luciaweg 2

6523 NK Nijmegen

Openingstijden Kijk op de website voor de actuele openingstijden.
Prijs Kijk op de website voor de actuele kosten.
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin de Leemkuil

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nationale Voorleesdagen in de bieb

Van 21 januari tot en met 1 februari 2026 staat Bibliotheek Gelderland Zuid in het teken van de Nationale Voorleesdagen. Er is dan extra aandacht voor voorlezen en er zijn leuke voorstellingen voor peuters en kleuters. Tijdens de activiteiten staat het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap van Mies van Hout, centraal.

21 vrolijke tips voor het verslaan van je winterdip

Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief