Sportfondsenbad Nijmegen
Samen met het gezin lekker zwemmen! Dat kan in de zwembaden van het Sportfondsenbad.
Het sportfondsenbad Nijmegen bestaat uit drie locaties in Nijmegen: het Erica Terpstra Sportfondsenbad, het Sportfondsenbad Nijmegen-West (met binnen- als buitenaccommodatie) en Openluchtbad De Goffert welke is geopend van mei t/m september (exacte data vind je op hun site).
Er zijn zwemtijden voor alle leeftijden, gezinnen, volwassenen, banen zwemmen, (zwangere) vrouwen, baby/peuters en meer. Sportfondsen Nijmegen biedt gezinnen eenmaal per week de mogelijkheid om “onder elkaar” recreatief te zwemmen en wel op zondag.
Meer informatie vind je op de website van het Sportfondsenbad! Klik door op de roze button.
Klik voor andere leuke uitjes met kinderen eens door naar onze uitagenda.
Sportfondsenbad Nijmegen
Openingstijden
Klik voor actuele openingstijden via de roze button door naar de site.Prijs
Zie de websiteLijstjes voor Nijmegen
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!
Nationale Voorleesdagen in de bieb
Van 21 januari tot en met 1 februari 2026 staat Bibliotheek Gelderland Zuid in het teken van de Nationale Voorleesdagen. Er is dan extra aandacht voor voorlezen en er zijn leuke voorstellingen voor peuters en kleuters. Tijdens de activiteiten staat het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap van Mies van Hout, centraal.