Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dag(en) van het Kasteel 2025

Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights!

Op de Dag(en) van het Kasteel kun je kastelen en buitenplaatsen in heel Nederland bezoeken!

Dag van het Kasteel: Het gehele Pinksterweekend!

Welk kind droomt er niet van om als prins of prinses rond te lopen in een kasteel? Dat kan in het Pinksterweekend, van 6 t/m 9 juni 2025!

Bezoek een kasteel bij jou in de buurt en ontdek allerlei leuke activiteiten. Kinderen mogen verkleed komen!

Thema van 2025: Naar buiten!

Natuurlijk kom je de kastelen bewonderen, maar kijk ook eens goed naar de prachtige tuinen, parken, bossen en landgoederen eromheen. Ze hebben niet alleen historische waarde, de buitenruimtes zijn ook nu belangrijk. Zo halen veel kasteellocaties hun energie uit hun bossen en bijvoorbeeld ook door wind of zonne-energie.

Welk kasteel bezoeken jullie?

In het overzicht dat je achter de ‘website’ knop vindt kun je gemakkelijk zien welke kastelen en buitenplaatsen in jouw buurt te bezoeken zijn. Je kunt in dit overzicht niet alleen op plaats of provincie selecteren, maar ook op een filter dat laat weten welke kastelen en buitenplaasten specifiek leuk zijn om met kinderen te bezoeken.

Veel plezier!

Foto’s: Jongetje in zwaardgevecht: Kasteel Hoensbroek. Prinsjes en prinsessen op de trap: Paleis het Loo

De kastelen zijn tijdens het gehele Pinksterweekend, van 6 t/m 9 juni 2025, te bezoeken.

Stichting Dag van het Kasteel

Mail direct

Mail direct naar Stichting Dag van het Kasteel

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onbeperkte Sportdag

Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!

Moederdagpicknick

Verras mama en ga picknicken bij Boscafé de Zweef op Moederdag!

Activiteiten in de Leemkuil

In de zomervakantie kunnen kinderen naast spelen in speeltuin de Leemkuil meedoen aan leuke activiteiten!

Kinderactiviteiten Molenpoort

Kom langs en doe mee met de leukste creatieve en feestelijke activiteiten in Winkelcentrum Molenpoort.

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief