
Tropikids – salsales
Dansplezier voor jong en oud bij Waalzicht: Caribische salsa voor kids op woensdagmiddag.
Salsalessen voor kids
Hebben jouw kids zin om hun energie kwijt te raken op vrolijke Caribische muziek? Bij Waalzicht, Nederlands enige oud bruine Latin kroeg, is er elke woensdagmiddag een speciale dansles voor kinderen: TROPIKIDS! Hier kunnen de kleintjes de basis leren van salsa en andere Caribische dansstijlen. Onder begeleiding van de ervaren docenten van salsadansschool Aguanile – dé dansschool van Nijmegen Noord – leren ze op een speelse manier de leukste dansmoves.
En goed nieuws: je kunt altijd even sfeer komen proeven met een gratis proefles! Wie weet ontpoppen jouw kinderen zich wel tot echte salsatalentjes.
Klik op de roze button voor meer info.
Ben jij op zoek naar een leuk kinderfeestje? Neem een kijkje op onze pagina Feestjes.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!