Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kerstvakantie in het museum

Ontdek deze kerstvakantie het mysterieuze verhaal van de ‘Loden Lady’!

Eeuwenlang lag ze verborgen in een loden sarcofaag, naamloos en stil. Maar deze kerstvakantie brengt kunstenaar Elvira Duives haar tot leven in de tentoonstelling Ik heet… bij het Valkhof Museum. Door haar een naam te geven, verandert de ‘Loden Lady’ van een anonieme vondst in een echte persoon.

Maak kennis met haar kleurrijke verhaal en ontdek de bijzondere interventies van Duives. Kinderen kunnen puzzelen met hun eigen naam en een uniek werkblad invullen. De eerste 125 deelnemers krijgen zelfs een armbandje met de nieuwe naam van de Loden Lady!

Deze kerstvakantie is het museum ook op maandagen geopend. Ga op ontdekkingstocht in de Romeinse graven en leer over het leven van een vrouw die eeuwenlang verborgen lag!

Nieuwschierig geworden? Kijk verder door op de roze button te klikken!

Kijk ook eens in onze Eropuit rubriek voor nog meer leuke uitjes met kinderen.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Valkhof Museum

Openingstijden Klik door naar de site.
Prijs Klik door naar de site.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kindercarnaval middagen

Carnaval vier je ook met de kids! Wij hebben wat leuke plekjes voor je verzameld! Jij komt toch ook?

Ridders Gezocht!

Word samen nieuwe ridder tijdens Ridders gezocht! in Kasteel Hernen.

InScience Juniorprogramma

Film, wetenschap en ontdekken voor kinderen bij InScience in Nijmegen.

Familievoorstelling ‘Droom!’ (6+)

Orkest Phion en slagwerkgroep Percossa nemen je mee op een muzikale reis waarin alles mogelijk is…

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Carnavalsoptochten regio Nijmegen

Van 14 t/m 17 februari is het carnaval! Ook in Nijmegen en regio wordt het volop gevierd. Vrolijke carnavalsmuziek klinkt uit de luidsprekers, jong en oud verkleed en geschminkt. Natuurlijk zijn er weer zoveel leuke carnavalsoptochten. Wij hebben er alvast een aantal voor je op een rijtje gezet.

Ontdek, speel, knutsel, bouw én experimenteer in de bibliotheek!

Ga naar een bibliotheek bij je in de buurt voor de toffe ontdekactiviteiten van Hoe dan?! en de creatieve workshops van Kunst & Kids.

14 tips om carnaval ook thuis te vieren

Ben je dol op carnaval en wil je ook graag thuis alvast in de carnavalsstemming komen? Dat komt goed uit! Wij hebben 14 tips voor een tof carnavalsfeestje thuis voor je op een rijtje gezet.

Voorjaarsvakantie: leuke uitjes in en om Nijmegen

Voorjaarsvakantie! Tijd om carnaval te vieren, op vakantie te gaan én natuurlijk lekker al die leuke uitjes in onze regio ontdekken. Van toffe films, workshops en actieve uitjes tot een museum bezoeken, een festival en nog veel meer. Bekijk de uitjes hieronder en ga er samen op uit.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief