Uitkijktoren Ooijpolder
Vanaf deze uitkijktoren heb je een prachtig uitzicht op Natuurgebied de Groenlanden.
Ben je een echte natuurliefhebber en wil je een mooi uitzicht op de omgeving? Bezoek dan met je kids deze uitkijktoren in de Ooijpolder.
Deze uitkijktoren, door Staatsbosbeheer gerealiseerd, staat in Natuurgebied de Groenlanden bovenop een zogenaamde oude Defensiedijk. De dijk heet nu Langstraat. Aan de noordkant kijk je uit over voormalig steenfabriekterrein de Groenlanden met prachtige struiken, broedende ooievaars en grazende koniks en galloways.
Aan de zuidzijde kijk je uit over het natte deel van de Groenlanden. In april en oktober is de uitkijktoren een goede plek om te zien hoe beflijsters hun voedsel steeds weer zoeken.
Het hele jaar kunnen in de schemering dassen, hazen, konijnen en vossen worden gezien op het terrein aan de noordkant van de uitkijktoren.
Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site!
Kijk ook in onze uitagenda voor nog meer leuke uittips met kinderen.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke Sinterklaasfilms
Dit zijn de leukste Sinterklaasfilms die je (gratis) kijkt via Videoland, NPO Start, Pathé Thuis en Prime Video.
6x Sinterklaas spelletjes voor een gezellige pakjesavond
Voor wie het dit jaar nét even anders wil doen, verzamelden we 6 variaties voor Sinterklaasavond. Extra handig: met deze spelletjes voorkom je dat op 5 december álle kadootjes binnen een half uur uitgepakt zijn.
5x Kidsprooftips in BEP Magazine
In de gloednieuwe jubileumeditie van BEP Magazine deel ik een aantal superleuke Kidsprooftips in de regio!