Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Winter Extravaganza

Maak urenlang rondjes op de schaats in hartje Cuijk op deze gezellige ijsbaan!

Op het evenementenplein bij het Gemeentehuis in Cuijk verrijst een fantastische ijsbaan van 6 december t/m 5 januari. Jong en oud kunnen weer naar hartenlust vrij schaatsen bij Winter Extravaganza Land van Cuijk!

In schaatspaviljoen naast de ijsbaan kun je genieten van gezellige muziek of ontspannen toekijken onder het genot van een hapje en een drankje. Regelmatig zijn er ook leuke extra activiteiten, zoals discoschaatsen, peuter- en kleuterschaatsen of schoolschaatsen.

Klik op de roze websitebutton voor meer info over deze toffe ijsbaan.

Neem een kijkje in onze uitagenda voor meer leuke activiteiten tijdens de Kerstvakantie!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Winter Extravaganza Land van Cuijk

Openingstijden 6 december t/m 5 januari
Mail direct

Mail direct naar Winter Extravaganza Land van Cuijk

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onbeperkte Sportdag

Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!

Kinderactiviteiten Molenpoort

Kom langs en doe mee met de leukste creatieve en feestelijke activiteiten in Winkelcentrum Molenpoort.

Activiteiten in de Leemkuil

In de zomervakantie kunnen kinderen naast spelen in speeltuin de Leemkuil meedoen aan leuke activiteiten!

Novio Magica 2025

Supertof jeugdprogramma tijdens fantasyfestival Novio Magica

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

Superveel tips voor het Hemelvaartweekend

Speciaal voor het hemelvaartweekend hebben we een heleboel leuke tips verzameld. Om eropuit te gaan of lekker samen thuis. Geniet ervan samen!

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

Verras je vader met deze DIY cadeautjes

Maak Vaderdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

Kans maken op 1 van de 3 Creatieve Droom & Doeboeken van Jill Rocket? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief & doe mee!

Aanmelden nieuwsbrief