Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zoektocht in Groesbeek

Op zoek gaan naar cadeautjes om blij van te worden. Doe je mee met de Zoektocht in Groesbeek?

Ben jij een goede zoeker? Vind je speuren leuk? Of zou je wel eens zomaar iemand blij willen maken? Zoektocht in Groesbeek is een initiatief van een Moeder en haar zoon uit Groesbeek. Zij laten kleine (handgemaakte) cadeautjes achter in en om Groesbeek.

Dit om een beetje positiviteit te brengen in de soms moeilijke tijden. Een beetje vriendelijkheid, een glimlach op het gezicht van de vinder, daar doen ze het voor. Af en toe worden er updates geplaatst op de facebookpagina van Zoektocht in Groesbeek als ze weer iets nieuws gedropt hebben.

Wil jij ook wel eens zo’n leuk cadeautje vinden en/of wil je ook meedoen?

Klik dan op de roze websitebutton om doorgelinkt te worden naar de facebookpagina.

Tip: Wil je nog even verder speuren? Zoek dan eens de uitgang van het Maisdoolhof bij Maisdoolhof-Speelboerderij Malden. Kan jij hem vinden?

Zoektocht in Groesbeek

Meer inspiratie

Lasergamen bij FunSpace

Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!

muZIEum 8+

Hoe is het om niets of weinig te zien? Ervaar en ontdek het in muZIEum!

De Leemkuil

Kom jij spelen in de grootste buitenspeeltuin in Nijmegen? Mét het geheime Fort van Noviomagus!

Velorama

In het Nationaal Fietsmuseum Velorama in Nijmegen leer je alles over de geschiedenis van de fiets!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Eropuit in het hemelvaart- en pinksterweekend

Er komen twee lekker lange weekenden aan en er is weer van alles te doen! We hebben een aantal superleuke tips voor je op een rijtje gezet.

Pinksteren: 23 tips voor uit & thuis

Voor een lekker lang pinksterweekend met het gezin hebben we 23 toffe tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot een avondpicknick en van fotoshoots tot een grappige Kahoot quiz. Geniet van een mooi lang weekend!

6x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief