Zoektocht in Groesbeek
Op zoek gaan naar cadeautjes om blij van te worden. Doe je mee met de Zoektocht in Groesbeek?
Ben jij een goede zoeker? Vind je speuren leuk? Of zou je wel eens zomaar iemand blij willen maken? Zoektocht in Groesbeek is een initiatief van een Moeder en haar zoon uit Groesbeek. Zij laten kleine (handgemaakte) cadeautjes achter in en om Groesbeek.
Dit om een beetje positiviteit te brengen in de soms moeilijke tijden. Een beetje vriendelijkheid, een glimlach op het gezicht van de vinder, daar doen ze het voor. Af en toe worden er updates geplaatst op de facebookpagina van Zoektocht in Groesbeek als ze weer iets nieuws gedropt hebben.
Wil jij ook wel eens zo’n leuk cadeautje vinden en/of wil je ook meedoen?
Klik dan op de roze websitebutton om doorgelinkt te worden naar de facebookpagina.
Tip: Wil je nog even verder speuren? Zoek dan eens de uitgang van het Maisdoolhof bij Maisdoolhof-Speelboerderij Malden. Kan jij hem vinden?
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
12 kidsprooftips om snel rijk te worden op Koningsdag!
27 april vieren we Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!