Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Peutersurvival zwemles

Maak je peuter zelfredzaam in het water met de peutersurvival zwemles van Geboren Zwemmers.

Wil je dat je kind op jonge leeftijd al leert om zelfredzaam te zijn in het water? Met het speciaal ontwikkelde lesprogramma voor peuters van Geboren Zwemmers kan dat op een veilige en speelse manier!

Peuters zelfredzaam in het water

Wat leert je kind?
-Zelfstandig te water gaan
-Omrollen naar de rug
-Zelf drijven en naar de kant komen
-En dat allemaal volledig gekleed!

Wat zijn de voordelen van peutersurvival?
-Perfecte voorbereiding op het zwem ABC
-Stimuleren van motorische en sociale vaardigheden
-Groeien van het zelfvertrouwen door échte survivalvaardigheden

De lessen starten op 6 en 8 januari 2025. Wekelijks instromen is mogelijk.

Ben je nieuwsgierig? Klik op de roze websitebutton voor meer info.

Schrijf je kind in voor een gratis introductiezwemles en ontdek Geboren Zwemmers jouw peuter voorbereiden op zelfredzaamheid, na een val in het water.

Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van nog meer fijne tips voor ouders en kids.

Zwemschool Geboren Zwemmers

Cranenburgsestraat 23

6561 AM Groesbeek

Openingstijden Lessen starten 6 en 8 januari; wekelijks instromen is mogelijk.
Prijs Klik voor tarieven door naar de site.
Mail direct

Mail direct naar Zwemschool Geboren Zwemmers

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie: leuke gezinsuitjes in en om Nijmegen

De deuren van de scholen zijn gesloten, het is zomervakantie! Even zes weken geen school en vrije tijd. Hebben jullie al plannen gemaakt voor de vrije weken? Wij hebben meer dan genoeg tips waar je uit kunt kiezen. Hieronder vind je alvast een greep uit het ruime aanbod aan toffe vakantie-uitjes.

Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck

Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

10x leuke musea in het Rijk van Nijmegen

Deze 10 bijzondere musea zijn zó leuk voor gezinnen! Ontdek deze culturele uitjes in de regio Nijmegen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief