

Blogs & inspiratie
3x nieuwe kerstknutsels
Gepubliceerd op 10 december 2024
In de kerstvakantie wordt er wat afgeknutseld bij ons thuis. Loïs (12 jaar) heeft 3 superleuke kerstknutsels gekozen en deze, heel handig, opgenomen toen ze de knutsel ging maken. De knutsels zijn erg makkelijk en snel te maken.

De eerste kerstknutsel is een schattig waxinelichtje omgetoverd tot sneeuwpophoofdje. Leuk om in de kerstboom te hangen!
Kijk hier hoe je dit heel makkelijk zelf kunt maken en in de kerstboom kunt hangen.
De tweede kerstknutsel is een kerstkaart die je kunt sturen aan vriendjes, vriendinnetjes of familie!
Bekijk hieronder hoe je deze leuke kerstkaart heel eenvoudig zelf kunt maken:
De derde kerstknutsel zijn sneeuwpopjes gevuld met rijst! Enig vinden wij ze. Je kunt een grote en kleine maken (dat heeft Loïs gedaan) en deze ergens neerzetten.
Zijn ze niet té schattig? Bekijk hieronder wat je precies nodig hebt en hoe je de sneeuwpopjes heel makkelijk samen kunt maken:
Ben je nog niet uitgeknutseld? Mijn collega Maud heeft ook nog meerleuke knutsels gemaakt voor kerst Deze link opent in een nieuwe tab!
Lees ook:
Alle blogs

De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes
In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen. Verzamelen maar!
5x met je kabouter naar het Kabouterpad
Op zoek naar kabouters in het bos! Volg een kabouterpad; lekker met (geschminkte) rode konen en puntmuts de paden op! We hebben 4 hele leuke kabouterpaden in de buurt gevonden!Meer inspiratie

Nationaal Reddingmuseum
Beleef een onvergetelijk uitje tijdens je bezoek aan het Nationaal Reddingmuseum
Open Monumentendag Alkmaar
Op 13 en 14 september met 85 open monumenten en veel te doen voor kids!
Nieuwe educatie seizoen van Cool kunst en cultuur
Probeer een nieuwe hobby of instrument uit tijdens de Proefweek en Open Dag van Cool kunst en cultuur!