Blogs & inspiratie
VLOG – Ontdek deze parel in de Kop van Noord-Holland!
Gepubliceerd op 2 mei 2025
Land van Fluwel - Met een blotevoetenpad, klimparcours, klimkei, verstoppertjesbos en uitkijktoren mag een dagje Land van Fluwel niet ontbreken op je wensenlijst voor de (zomer)vakantie. Wat een leuke plek!
Voor ons is Land van Fluwel echte een fantastisch uitje! Dit jaar hebben ze een nieuw avontuur: het Dwaalweb. Hier raak je niet alleen de weg kwijt, maar moet je ook klimmen, klauteren en kruipen om eruit te komen. Dit doolhof van netten laat je alle kanten op dwalen en geeft nét dat beetje extra uitdaging in een doolhof. Vind de snelste route of verdwijn in het web. Kom het ontdekken en laat je avontuurlijke kant zien.
Wij waren er in 2023. Kijk hieronder wat onze Kidsproofreporters het leukste vonden!
Lees ook:
Alle blogs
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.Meer inspiratie
Naar het fort en het zeeaquarium!
Ontdek de onderwaterwereld, duik in de geschiedenis en ga samen op avontuur.
The WIZ
Een familievoorstelling waarin je meereist naar het magische Land van Oz!
Ontrafel het mysterie
Ontrafel deze meivakantie samen met het gezin een mysterie in Stedelijk Museum Alkmaar.
Festivalhart van Karavaan Festival
Theater, muziek en familieplezier bij Karavaan Festival in Alkmaar tijdens Hemelvaart en Pinksteren!
Meivakantie in Huis van Hilde
Ontdek, onderzoek en maak zelf mee tijdens de meivakantie hoe mensen vroeger leefden met de seizoenen!