Kabouterpad Hortus
Loop het Kabouterpad bij Hortus Alkmaar! Ook leuk als kinderfeestje.
Voor kinderen van 3 tot 7 jaar heeft Hortus Alkmaar een leuke speurtocht in de tuin: het Kabouterpad! Als kabouter krijg je een knapzak met lepel en loeppotje te leen. De leuke rode puntmuts mag je houden. Door de hele tuin staan paddenstoelen met een rood hoedje en witte stippen. In iedere paddenstoel zit een opdracht. Zo ga je door de hele tuin en kun je alles onderzoeken en ontdekken.
Het Kabouterpad kost 4,00 euro per kind en is beschikbaar tijdens openingstijden van Hortus Alkmaar. Kinderen t/m 12 jaar hoeven geen entree te betalen. Volwassenen betalen 6 euro entree. Je hoeft niet te reserveren voor het Kabouterpad.
Klik even door via de websitebutton voor meer info!
21 maart t/m 4 oktober
Stichting Hortus Alkmaar
Berenkoog 43
1822 BH Alkmaar
Openingstijden
zie websitePrijs
Kabouterkosten: € 4,- per kind.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Alice in Wonderland (6+)
Stap met je kind in het wonderlijke Wonderland bij Theater De Vest!
Ontrafel het mysterie
Ontrafel deze meivakantie samen met het gezin een mysterie in Stedelijk Museum Alkmaar.
Van koe naar kaas
Beleef het verhaal van koe tot kaas met de kinderen in het Hollands Kaasmuseum in Alkmaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland
2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!
2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!