
Spelen met licht
Online les in spelen met licht van Lichtatelier Alkmaar. Iedere dag een nieuwe les!
Zodra de zon schijnt, kan je dit doen. Ga lekker op straat, neem je krijtjes mee en maak dan een mooi lichtkunstwerk.
Wij hebben hier de leukste voor je op een rij gezet!
Meer inspiratie


De Kremer Collectie
Bekijk tijdens je bezoek onder andere een heuse Rembrandt in het Stedelijk Museum Alkmaar!
Terug naar de Middeleeuwen
Beleef de tijd van ridders en kastelen in de meivakantie bij Huis van Hilde!
Gezonde frisdrank maken
Kom in de meivakantie langs en beleef alles wat Museum BroekerVeiling te bieden heeft.Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Haal met strijkkralen de lente in huis!
Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.