
Schaatsles Superkoel!
Dol op schaatsen of wil je het een keer proberen? Op zaterdagochtend is er schaatsles bij De Meent.
Iedere zaterdagochtend bruist De Meent tijdens het jeugdschaatsen. Speciaal voor kinderen op de basisschool organiseren schaatsverenigingen uit de regio hier hun lessen.
Daarnaast verzorgt Schaatsschool InBalans 7 dagen per week schaatsles op De Meent.
Jeugdschaatsen is niet alleen supercool, maar ook een geweldige manier voor kinderen om actief te zijn en nieuwe vriendjes te maken. De lessen worden gegeven door ervaren trainers die precies weten hoe ze het beste uit elk kind kunnen halen.
Klik voor meer info snel door via de roze websitebutton.
Sportcomplex De Meent
Terborchlaan 301
1816 MH Alkmaar
Openingstijden
zaterdagochtendPrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Studio C
Op zoek naar een leuke activiteit in de meivakantie? Kom langs bij Museum Kranenburgh!
Prachtige tulpenvelden rondom Land van Fluwel!
Ontdek deze meivakantie het nieuwe Dwaalweb, het blotevoetenpad, de uitkijktoren en het zonnige terras!
Indoor & Outdoor meivakantie tips in Dijk & Waard!
Check de leukste indoor en outdoor tips in gemeente Dijk en Waard deze meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Haal met strijkkralen de lente in huis!
Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!
16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!
2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.