Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Atelier Dorenda

Laat de creativiteit van jouw kind bloeien met unieke workshops bij Atelier Dorenda in Heerhugowaard!

Superleuk en creatief kinderfeestje bij Atelier Dorenda. Hier krijgen de kinderen persoonlijke begeleiding bij het creatieve proces, zodat elk kind met een prachtige creatie naar huis gaat.

Kinderen vanaf 7 jaar kunnen deelnemen aan de workshop Kralenhanger en vanaf 9 jaar aan de Dotpaint Workshop. Tijdens deze speelse en creatieve sessies kunnen kinderen op een leuke manier hun artistieke vaardigheden ontwikkelen en unieke kunstwerken maken.

Workshop kralenhanger

Voor kinderen vanaf 7 jaar. Minimum aantal deelnemers 6. Begeleiders kunnen meedoen voor dezelfde prijs.
Dorenda gaat jullie uitleggen hoe de kralenhanger wordt gemaakt. Wij starten gezamenlijk en daarna kies je zelf je kralen uit en maak je de 6 pootjes die je afsluit met een knijpkraal. Met een clip erbij kan je hem zo aan je tas of broek hangen!
Kosten: € 16,50 pp inclusief drinken, koek, kleurplaat en een tasje.
Duur: Ongeveer 2 uur. Bijvoorbeeld van 15:00 – 17:00

Dotpaint workshop
Voor kinderen vanaf 9 jaar. Minimaal aantal deelnemers 5, max. aantal 10. Begeleiders kunnen meedoen voor dezelfde prijs.
Dorenda geeft jullie informatie en uitleg over Dotpainten. Eerst gaan jullie oefenen en daarna ga je gezamenlijk een Mandala maken op een canvas van 10x10cm. Als je klaar bent kun je vrij Dotten op een eigen gekozen voorwerp zoals een steen, een magneetcanvas.
Kosten € 21,50 pp inclusief materialen en schildersezeltje. Er is drinken en een koekje.
Ongeveer 2 uur, bijvoorbeeld van 15:00 – 17:00.

Materialen
Tijdens de workshop maken we gebruik van materialen zoals kralen in alle soorten en maten, tigertail, knijpkralen en tangetjes. Voor de Dotpaint workshop is dit verf, Dotpainttools, canvas, gipsstenen en meer. Kinderen krijgen de kans om onder professionele begeleiding met hoogwaardige materialen te werken en prachtige kunstwerken te creëren.

Klik voor meer info door via de roze websitebutton.

Atelier Dorenda

Hulstlaan 83

1702 VK Heerhugowaard

Openingstijden in overleg
Prijs zie tekst
Mail direct

Mail direct naar Atelier Dorenda

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Avontuurlijk feestje

Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!

Streetjump feestje

Bij Street Jump Zaanstad kan je een vet kinderfeestje vieren en lekker samen jumpen!

Kabouterfeestje Schoorl

Bij het Buitencentrum in Schoorl liggen de puntmutsen klaar voor je feestje. Op zoek naar de kabouters!

Veiling Partijtje

Ben je jarig? Kom dan speuren, veilen, varen en meer bij Museum BroekerVeiling!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland

Bijna herfstvakantie 2025 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!

20x herfsttips voor kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief