Probeer een sport uit!
Probeer je favoriete sport uit in Alkmaar en schrijf je in voor een gratis proefles!
Wil jij graag op een nieuwe sport dit schooljaar, maar heb je nog geen idee welke? Check dan de website van Alkmaar actief, kies een (veelal) gratis proefles uit van een sport naar keuze en meld je aan!
Klik op de de roze websitebutton en bekijk hier het overzicht. De proeflessen zijn veelal gratis te volgen en je hebt echt heel veel keuze. Online komen er ook steeds meer sporten bij, dus er is altijd iets te kiezen. Van judo, kickboksen, karate en volleybal tot synchroonzwemmen, dansen, twirlen of kunstschaatsen, kijk via de roze websitebutton of er wat voor je bij zit en meld je snel aan!
De gemeente Alkmaar promoot samen met mascotte Freddy Fit het sportplatform www.alkmaaractief.nl, waar de jeugd uit groep 1 t/m 8 zich kan aanmelden voor kennismakingslessen bij Alkmaarse sportaanbieders. Vlak na de zomervakantie krijgen alle leerlingen van Alkmaarse basisscholen het Freddy Fit boekje mee, waar alle proeflessen in omschreven zijn, vervolgens kan je je via de website voor deze lessen aanmelden.
Alkmaar Actief
Terborchlaan 301
1816 MH Alkmaar
Prijs
Veelal gratisToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Herfst bij Land van Fluwel
Plant tulpenbollen, smul van een Herfst High Tea en griezel samen tijdens Land van Gruwel!
IJsbaan De Meent gaat open!
In de herfstvakantie op vrijdag 16 oktober gaat IJsbaan De Meent open en kan je weer lekker schaatsen!
Actief gamen in de herfstvakantie bij Play Kinetix
Dit is het allereerste actieve gamepark van Nederland! De ultieme mix van bewegen, gamen en FUN!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland
Herfstvakantie 2026 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!
14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes
In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.