Pluktuin Ikigai
Pluk je eigen veldboeket in Stompetoren!
Pluk je eigen veldboeket bij Stichting Ikigai. Wat heb je daarvoor nodig?
Koop je boeket online (via de roze websitebutton) en laat je bestelbevestiging zien bij het entree in de pluktuin.
Diverse veldbloemen bloemen staan in bloei in juli en augustus. Open van donderdag tot en met zondag van 13:00uur tot 16:00 uur.
Neem je emmer en schaar mee. Groene vingers klaar plukken maar!
Leuk weetje: Alle inkomsten en donaties worden gespaard om tegen het najaar de eerste bomen en planten aan te kopen. Dit is het begin van het voedselbos in de Schermer. Zo kan je hopelijk volgend jaar al, naast bloemen ook groenten en fruit kan plukken.
Meer info vind je via de roze websitebutton.
TIP: Wist je dat er een theehuis naast de pluktuin staat. Ontdek hier de theesmaken van MEVROUW CHA thee. Ook heeft zij een theetuin aangelegd met allemaal eetbare planten.
Pluktuin en Voedselbos Ikigai
Noordervaart 30
1841 HA Stompetoren
Openingstijden
Juli en augustus: open van donderdag tot en met zondag van 13:00uur tot 16:00 uur.Prijs
€ 8,00Toon op kaart
Meer inspiratie
Kids@Knoest op woensdag en vrijdag
Creatieve ochtenden en middagen bij Knoest Eten & Drinken in Castricum!
Discozwemmen
Zwemmen op coole beats in een omgetoverd zwembad! Discozwemmen iedere maand bij de Hoornse Vaart!
Het groene meisje (8+)
Hygiënische voorstelling vol spetterende muziek, superkrachten en groene hamburgers in Theater De Vest!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Valentijnsideetjes voor kids!
Op zoek naar originele of creatieve cadeautjes? Wij hebben een paar leuke tips & ideeën voor je verzameld!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.
Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn
Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!