Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kaatje Kip op de boerderij

Kaatje Kip komt weer langs op het Hertenkamp Enkhuizen tijdens de dreumesochtend!

Speciaal voor de allerjongsten worden er meerdere belevings-ochtenden in de kinderboerderij georganiseerd. Deze ochtenden worden georganiseerd in samenwerking met de Westfriese Bibliotheken. Verhalen uit het prentenboek, ontmoet een dier, spelletjes, knuffelen, van alles kan! 

De dreumesochtend begint om 10:15, inloop vanaf 10:00. Meld je vooraf aan via de mail! Vermeld hierbij het aantal bezoekers en de leeftijden.

Voor meer informatie over Hertenkamp Enkhuizen, klik je op de roze button. 

Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Hertenkamp Enkhuizen

Kooizandweg 1

1601 LK Enkhuizen

Openingstijden Meerdere data. Kijk voor een overzicht op de website via de roze button.
Prijs €2,50 per persoon
Mail direct

Mail direct naar Hertenkamp Enkhuizen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Winactie

WINACTIE – Toy Story 5 Kidsdag bij Vue!

Win tickets voor de nieuwe Toy Story 5 film tijdens de speciale Kidsdag bij Vue zondag 21 juni!

Doe-en-beleef-activiteiten

Kom schitteren in het Doe-Het-Zelf Theater en maak de mooiste creaties bij zandtekenmachine Blom.

Ontdek je talent tijdens Cool’s Open Dag

Ontdek muziekinstrumenten, creatieve cursussen en theateractiviteiten tijdens de Open Dag van Cool!

Keti Koti Alkmaar

Kom zondagmiddag 28 juni naar Park De Oude Kwekerij in Alkmaar en vier samen Keti Koti!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in de Mare 2026

Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!