
Borrelplank voor kinderen
Wij zijn dol op een gezonde borrelplank en de kinderen ook. Iedere keer een ander model!
In het weekend hebben we vaak gezellige borrelavonden met vrienden of familie. Voor de kinderen maken we dan vaak deze gave borrelplank. Iedere keer doen we een ander “model”. We hebben de borreluil, de borrelleeuw en de borrelkip.
Wat heb je nodig?
– gekleurde paprika
– snoeptomaatjes
– komkommer
– wortel
Voor de ogen:
– mayonaise met een druppel ketchup
– heksenkaas met een blokje komkommer (donkere kant boven)
Borrelze en eet smakelijk!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Echt leuke dingen doen met tieners
Van de een op andere dag heb je een echte tiener in huis. Pluktuinen, speeltuinen en boerderijen zijn opeens passé. Een rondje door het bos wandelen is over het algemeen ook niet een idee waar ze warm voor lopen. Zeker als je nog wat jongere kinderen in huis hebt, wordt een uitje bedenken wat voor iedereen leuk is opeens een opgave. Maar het 'bonden' als gezin is juist in deze leeftijdsfase zo belangrijk. Wij hebben voor jou heel veel tips op een rij gezet.
12 x een traktatie met eierkoek!
Trakteer je vriendjes en vriendinnetjes met je verjaardag eens op een originele eierkoek. In een handomdraai tover je een eierkoek namelijk om in een toffe traktatie!
4 unicorn traktaties
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!