
Vier feest buiten de deur!
Geen zin in troep thuis? Vier je verjaardagsfeest of kinderverjaardag bij Kosteluk.
Vier je eigen verjaardag of dat van je kind buiten de deur! Bij Kosteluk fun & food in Egmond aan den Hoef hebben ze ruimte zat!
Je kunt ’s avonds en ’s middags je feest komen vieren. ’s Middags is dit van 14:00 tot 17:00. Dit is inclusief drankjes, 3 rondjes heerlijke hapjes en versiering. ’s Avonds is dit van 17:00 tot 20:00 inclusief drankjes, eten en versiering.
Voor de kids kan er chips, onbeperkt limonade, een ijsje, patat met snacks en pannenkoeken worden geregeld.
Boven de 20 volwassenen mag je je eigen taart mee nemen mits het gaat om een themataart. Gewoon gebak kan je bij Kosteluk afnemen want ze bakken zelf ook. Voor de kinderen zijn er eventueel cupcakes die ze zelf mogen versieren.
Meer info betreffende de voorwaarden kun je bij ze opvragen. Bij Kosteluk kunnen ze vrijwel aan al je wensen voldoen.
Bij mooi weer verhuizen ze het feestje naar het gezellig zonnige terras!
TIP: klik even door voor een verzameling van de allerleukste uitjes in de Kop van Noord-Holland!
Kosteluk Fun & Food
Driehuizerweg 8
1934 PR Egmond aan den Hoef
Openingstijden
Op reserveringPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Happy Inn Alkmaar
Kom een dagje binnenspelen in het indoorspeelparadijs Happy Inn in Alkmaar! Ook voor kinderfeestjes!
Veiling Partijtje
Ben je jarig? Kom dan speuren, veilen, varen en meer bij Museum BroekerVeiling!
Kabouterfeestje Schoorl
Bij het Buitencentrum in Schoorl liggen de puntmutsen klaar voor je feestje. Op zoek naar de kabouters!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 x een traktatie met eierkoek!
Trakteer je vriendjes en vriendinnetjes met je verjaardag eens op een originele eierkoek. In een handomdraai tover je een eierkoek namelijk om in een toffe traktatie!
4 unicorn traktaties
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!
Echt leuke dingen doen met tieners
Van de een op andere dag heb je een echte tiener in huis. Pluktuinen, speeltuinen en boerderijen zijn opeens passé. Een rondje door het bos wandelen is over het algemeen ook niet een idee waar ze warm voor lopen. Zeker als je nog wat jongere kinderen in huis hebt, wordt een uitje bedenken wat voor iedereen leuk is opeens een opgave. Maar het 'bonden' als gezin is juist in deze leeftijdsfase zo belangrijk. Wij hebben voor jou heel veel tips op een rij gezet.