Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Leer SUP

Klaar voor een nieuwe uitdaging? Ga dan suppen bij Leer SUP!

Bij Leer SUP ga je heerlijk samen het water op om het suppen te ontdekken. 

Wat is suppen? 
Suppen staat voor ‘stand-up-paddle’. Door een lange peddel kunnen de suppers op hun board blijven staan en zichzelf over het water voortbewegen. 

Suplessen
Altijd al willen leren suppen? Dan ben je bij Leer SUP aan het juiste adres. Je kunt hier een losse SUP les nemen of een SUP kindercursus doen. 

Verhuur
Bij Leer SUP kun je niet alleen suplessen volgen, maar ook zelf een SUP huren. De verhuur zit bij in Recreatiegebied Geestmerambacht aan de zijde van het Restaurant Lovers & Hunters. De verhuur is inclusief peddel en eventueel een wetsuit en schoentjes. De minimale duur van de verhuur is 2 uur. 

Voor meer informatie over Leer SUP, klik je op de roze button. 

Leer SUP

Lutjeweg 2 a

1778 LB Westerland

Openingstijden Op reservering
Prijs €20,- voor 2 uur
Mail direct

Mail direct naar Leer SUP

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Spetterende herfstvakantie

Langere openingstijden, extra activiteiten en nog veel meer deze herfstvakantie bij de Hoornse Vaart.

Tulpenbollen planten in de herfstvakantie

Uitwaaien, tulpenbollen planten en griezelen op Land van Fluwel deze herfstvakantie!

In de voetsporen van de Romeinen

Deze herfstvakantie treed je bij Archeologiemuseum Huis van Hilde in de voetsporen van de Romeinen!

Zorg dat je erbij komt!

Deze herfstvakantie hoef je je geen moment te vervelen. Kom je langs?

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland

Bijna herfstvakantie 2025 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!

20x herfsttips voor kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief