Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Freerun Lessen

Grote sprongen, saltos en controle over elke beweging. Leer Freerunnen bij Streetjump Alkmaar. Supercool!

Freerunning is een sport die onstaan is op straat, waarbij je zo mooi, creatief en snel mogelijk van A naar B verplaatst. Iedereen doet dat op zijn eigen manier, daardoor is freerun een sport die voor iedereen geschikt is om zichzelf te kunnen ontwikkelen.

In de zaal van Street Jump Alkmaar staat alles wat een freerunner nodig heeft om tricks op een veilige manier te leren. Of je nou langs komt voor je eerste salto of al jaren traint en je tricks komt verbeteren, de zaal is geschikt voor iedereen.

Tijdens de lessen ga je met een van de trainers iedere week aan de slag om nieuwe tricks te leren en de tricks die je al kan te verbeteren.
Persoonlijke ontwikkeling staat tijdens de lessen centraal. Ook passen de trainers differentiatie toe. Oefeningen die door trainers worden bedacht, kan iedereen op zijn eigen niveau uitvoeren. Ook stelt iedereen een persoonlijk doel op om aan te werken waardoor creativiteit wordt gestimuleerd. Dit maakt de freerunlessen van Street Jump Alkmaar geschikt voor iedereen!

Voor meer informatie over de freerun-lessen bij Street Jump Alkmaar, klik je op de roze button. 

Trampolinehal Streetjump

Koelmalaan 344

1812 PS Alkmaar

Openingstijden Op dinsdagen en donderdagen: 
7 t/m 12 jaar: van 18.00 - 19.00 uur
Vanaf 12 jaar: van 19.00 - 20.00 uur
Prijs 1x per week € 28,00 per maand
2x per week € 42,00 per maand
Mail direct

Mail direct naar Trampolinehal Streetjump

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland

2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.