Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Veldzicht Hoeve

Bij de Veldzicht Hoeve in 't Veld kun je heerlijk spelen en genieten van het boerderijleven.

Kom spelen en genieten bij de Veldzicht Hoeve! Ze hebben namelijk een heerlijk terras. Aan het terras grenst een enorme zandbak, met een prachtige muurschildering. Kinderen kunnen hier naar hartenlust bouwen en spelen. Ook is er op het grote grasveld voldoende ruimte om heerlijk rond te rennen en te spelen. 

Ervaar het boerderij leven onder het genot van een kopje koffie, koud drankje, lunch of borrel en natuurlijk een Veldzicht IJsje. Je kunt hier ook een super leuk kinderfeestje geven!

Voor meer informatie over de Veldzicht Hoeve, klik je op de roze button. 

 

Veldzicht Hoeve

Doorbraakweg 6

1735 EK 't Veld

Openingstijden

Check de website voor de actuele openingstijden

Mail direct

Mail direct naar Veldzicht Hoeve

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Stoomsafari

De locomotief fluit en de stoker gooit kolen op het vuur! Rij mee met de stoomtram vanuit Hoorn!

Zeeheld in zijn tijd

Test of jij net zo sterk bent als een matroos en leer schepen repareren deze meivakantie!

Maak je eigen papier

Kom in de meivakantie langs en beleef alles wat Museum BroekerVeiling te bieden heeft.

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Kinderen kunnen zóveel leuke dingen doen in het Zuiderzeemuseum, dat een dag eigenlijk te kort is!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland

2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!

Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!

2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!