Tips voor vlechten
Veilig leren vlechten in een huiselijke sfeer. Iedere dag een nieuwe vlecht en ook een DIY!
Marlene van hareninvlechten.nl krijgt als vlechtexpert veel reacties van ouders die thuis willen leren invlechten. Op de Facebookpagina (zie websitebutton voor link) plaatst zij dagelijks een foto van een nieuwe vlecht en dat wisselt ze af met tutorials. Normaal gesproken geeft ze workshops, maar nu doet ze het zo.
Klik even door via de websitebutton voor de Facebookpagina!
TIP: Special voor onze Kidsproof fans die het boek van Hareninvlechten willen bestellen: jullie krijgen er een setje speldjes en elastiekjes bij. Het enige dat je moet doen, is ” Kidsproof” bij de opmerkingen zetten!
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Met de bus voor maar 1 euro!
Voordelig samen op pad met Connexxion bus tijdens Hemelvaart en Pinksteren!
Festivalhart van Karavaan Festival
Theater, muziek en familieplezier bij Karavaan Festival in Alkmaar tijdens Hemelvaart en Pinksteren!
Waterwerken Zuiderzeemuseum
Spelen, ontdekken en experimenteren met water bij Expeditie Waterwerken in Enkhuizen.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland
Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!