Feestje met de dieren
Vier je partijtje bij de Helderse Vallei, lekker buiten in de natuur met de diertjes!
Wil jij met al je vrienden en vriendinnen aan de slag op de stadsboerderij? Vier dan je verjaardagsfeestje bij De Helderse Vallei!
Speciaal voor kinderen is er het Vallei feestje, het Slootbeestjesfeestje of Aan de slag op de stadsboerderij feestje.
Alle kinderfeestjes zijn inclusief een cadeautje voor de jarige en voor ieder kind drinken en een tussendoortje. De feestjes duren ongeveer 1½ uur en moeten vooraf worden geboekt.
Wat kun je verwachten? Klik dan even door via de websitebutton voor een uitgebreide toelichting!
De Helderse Vallei
De Helderse Vallei 9-11
1783 DA Den Helder
Openingstijden
Bel even om een kinderfeestje te plannenPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Kinderfeestje bij Vue
Bij bioscoop Vue in Heerhugowaard kun je een cool kinderfeestje komen vieren!
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!
Veiling Partijtje
Ben je jarig? Kom dan speuren, veilen, varen en meer bij Museum BroekerVeiling!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.
9x museum met peuter of kleuter
Ben je zelf gek op musea, dan wil je waarschijnlijk ook graag zo snel mogelijk met je peuter naar het museum... Maar dan vraag je je misschien af, welke musea geschikt zijn voor peuters en kleuters in Noord-Holland. Wij zochten het voor je uit, en we mogen onszelf gelukkig prijzen, onze regio heeft heel veel te bieden voor kleine ontdekkingsreizigers! Peuters en kleuters betalen vaak geen entree, waardoor een uitje naar het museum ook al snel budgetproof is!
Naar Texel met kids!
Stap de boot op en ontdek Texel! Het eiland is perfect voor een dagje uit, dat kan heel makkelijk vanuit onze regio. Je kunt er heerlijk genieten van de natuur, maar ook onwijs veel zien en doen! Wat ons betreft is Texel helemaal kidsproof!